Ürün sepete eklenmiştir.

Hardline Creatine Creapure 250 gr

Hardline Creatine Creapure 250 gr

HARD250
Havale İndirimi (%5): 635 TL KDV Dahil

ÜCRETSİZ KARGO

669,00 TL

Hardline Creatine Creapure 250 gr Bilgileri

CREAPURE Etkisini Nasıl Gösterir?

Doğal kas güçlendirici Kreatin, vücudun enerji üretmek için kullandığı yakıt olan ATP üretimine yardımcı olan ve aynı zamanda ani ve yüksek enerji ihtiyaçlarını karşılayan bir maddedir. Kreatinin antrenman esnasında sürekli olarak ATP üretmesinin bir diğer faydası da kaslardaki glukoz kullanımını minimuma indirmeye ve glukoz kullanımı sonucu açığa çıkan laktik asit oluşumunu en az seviyede tutmaya yardımcı olmasıdır. Dolayısıyla sporcu daha uzun süreli antrenman imkanı bulur ve kolay kolay yorgunluk hissine kapılmaz.

Kreatin sportif performansı arttırır. En fazla kas veya adale dokularında birikir ve kasların özelikle sportif faaliyetler esnasındaki ani enerji ihtiyaçlarını karşılamak için ATP’nin yakılmasına yardımcı olur.Kreatin kullanımının insan için güvenli olduğuna ait sayısız bilimsel araştırmalar vardır.

Üstelik diğer performans artırıcı steroids ve ilaçlardan farklı olarak % 100 doğal olduğundan, hiçbir sportif faaliyette ve uluslar arası müsabakalarda yasaklanmamıştır. En iyi kreatin kaynağı ‘’Kreatin monohidrat’’tır.Yapılan araştırmalar;kreatin’in  enerji seviyesini,dayanıklılığı,kuvvet ve dayanma gücünü artırdığı ispatlanmıştır.Üstelik, kreatin yağsız kas miktarını artırırken, yağ kaybını da hızlandırmaktadır.

Vegan beslenmeye uygundur.

Hardline Creatine Creapure 250 gr İçeriği

Hardline Creatine Creapure 250 gr Yorumları

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmadı.