Ürün sepete eklenmiştir.

Metabolic nutrition Tri-Pep Bcaa 400gr

Metabolic nutrition Tri-Pep Bcaa 400gr

MET1-15
Havale İndirimi (%5): 213 TL KDV Dahil

ÜCRETSİZ KARGO

Hediye Seçiniz:
Ürün Adeti
225,00 TL

Metabolic nutrition Tri-Pep Bcaa 400gr Bilgileri

Metabolic Nutrition Bcaa 400g 2:1:1 oranlarında peptid formda lösin, izolösin, valin ve L-glutamine içeren patentli bir toz aminoasit ürünüdür.

10 gramlık her bir servisinde 3 gr lösin, 1.5 gr valin, 1.5 gr izolösin ve de 1.5 gr L-glutamine içermektedir.

Eşsiz yeşil elma aroması ile sporcuların tercih ettiği bir üründür.

TRI-PEP, bireysel BCAA amino asitlerine “peptit” formda bağlı bir amino asit yapısı içerir. Bu “peptit” bağı, BCAA’nın kimyasal yapısını, hidrofobik (su itici) bir alt katmandan şimdi hidrofilik olan suya (su çeken) doğru değiştirir.
TRI-PEP, karbohidrat olmayan glukoneojenezinden (glikojen üretmek için kalorik olmayan) dolayı insülin duyarlılığını artırır. Bu, trigliseritlerin hızlı ve etkili bir şekilde glikojene dönüşümünü başlatır ve bu da vücut yağ kaybı ve daha yüksek metabolik hız ile sonuçlanır.

TRI-PEP, en iyi bedenlerinin limitlerini zorlayan sporcularla çalışır. TRI-PEP, glikojen, kan plazması BCAA ve serum amino asitleri yeniden salar ve her tür sporcu için performansta ani bir artışa neden olur!
Yarışmacı vücut geliştiriciler ve fitness yapanları için, her ağırlık çalışmasında TRI-PEP kullanmak ciddi faydalar sağlayacaktır. En uygun kullanım ise, TRI-PEP’in bir servisinin 1/3’ünü antrenmandan 15 dakika önce, antrenman sırasında 1/3 ve antrenmandan sonra da kalan 1/3’ü tüketmek olacaktır.

Metabolic nutrition Tri-Pep Bcaa 400gr İçeriği

Metabolic nutrition Tri-Pep Bcaa 400gr Yorumları

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmadı.
Stok Kartı
Ürün Puan Ortalaması88.75
Etki
Tat
Fiyat
Karışma
Etkileşim