Ürün sepete eklenmiştir.

Multipower %100 Pure-Whey Protein 900 Gr

Multipower %100 Pure-Whey Protein 900 Gr

MULT 07-6
Havale İndirimi (%5): 1.496 TL KDV Dahil

ÜCRETSİZ KARGO

Hediye Seçiniz:
Ürün Adeti
1.575,00 TL

Multipower %100 Pure-Whey Protein 900 Gr Bilgileri

Multipower Whey Protein Tozu 100% 900 Gr Nedir ?

Kas yapmak isteyen ve ağırlık çalışan kişilerin yağsız bir şekilde kas yapmasını sağlamaktadır. Multipower Whey Protein Tozu bu bakımdan çalışmalarınızda büyük bir fayda sağlayacak ve çalışmalarınızdan alacağınız verimi daha kısa sürede gerçekleştirecektir. Bu nedenle hem sağlıklı bir şekilde başarılı olmak hem de kısa süre içerisinde çalışmalarınızın sonucu görmek için Multipower Whey Protein Tozu takviyesi yapmanız çok yararlı olacaktır. Yağsız bir şekilde kas kütlesini arttırmak isteyenler için ideal bir ürün olan Multipower Whey Protein Tozu aynı zamanda yüksek oranda BCAA ve Whey proteini içermektedir. Antrenman sonrası ihtiyaç duyduğunuz protein gereksinimini karşılamak üzere tasarlanmıştır, yüksek orandaki BCAA içeriği kaliteli konsantre whey protein ile desteklenmiştir. Konsantre whey içeriğinin yanı sıra düşük ısıda filtrelenmiş Whey proteini de içermektedir. 

Multipower Whey Protein Tozu Kullanımı

Multipower Whey Protein Tozu kullanımına dikkat edilmelidir. Aksi halde düzensiz ve yanlış kullanımlardan bir sonuç almanız zorlaşacaktır. Multipower Whey Protein Tozu antrenmanlarınız ve çalışmalarınızdan sonra kullanılması gereken bir üründür. Bu nedenle çalışmalarınızın sonrasında kullanım şeklinize göre Multipower Whey Protein Tozu tüketmeniz gerekmektedir.Başlangıç, orta ve ileri seviye olarak farklı kullanım türleri olan Multipower Whey Protein Tozu 300 ml su ile birlikte tüketilmektedir. Her kullanımınızda 3 ölçek Multipower Whey Protein Tozunu su içerisinde karıştırmanız yeterli olacaktır.

Multipower Whey Protein Tozu İçeriği ve Özellikleri

Multipower Whey Protein Tozu kolay bir şekilde kullanım sağlaması amacıyla, özel olarak üretilmiştir. Tat olarak da herhangi bir sorun yaşamayacağınız protein tozu hoş bir tada sahiptir. İçeriğinde yüksek oranda Konsantre Whey proteini bulunmaktadır. Protein oranı % 75’dir. Multipower Whey Protein Tozu içeriğinde enerji, protein, şeker, lif, yağ, sodyum ve B6 gibi önemli maddeler bulunmaktadır. Alacağınız 2250 gramlık Multipower Whey Protein Tozu ile 75 defa kullanım yapabilirsiniz. Aloprotein.com üzerinden yapacağınız seçimlerinizde Multipower Whey Protein Tozu siparişinize ek olarak bir adet havlu, bir adet shaker ve 1 adet pillbox hediye edilecektir. İçeceğinizi hediye gelecek shaker ile kolayca hazırlayabilirsiniz. Ayrıca çilek aromalı olduğu için uzun süre zorlanmadan Multipower Whey Protein Tozu kullanabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

-Karışımı kolay ve tadı güzeldir.

-Zengin amino asit içeriğine sahiptir(BCAA ve Esansiyel amino asitler)

-Yüksek oranda Konsantre Whey proteini içerir.(%75)

-Alman teknolojisi ve hammaddesiyle üretilmiştir.

Multipower %100 Pure-Whey Protein 900 Gr İçeriği

 

% Günlük Değer**
Servis Sayısı : 30    
Servis Miktarı : 3ölçek (30 g)    
Enerji 120kcal **
Protein 22g  
Karbonhidrat 2,5g **
Şeker 2,1g **
Lif 0,6g **
Yağ 2g **
Doymuş Yağ 1,2g **
Sodyum 0,1g **
B6 Vitamini (Piridoksin) 1,4mg **
100 Gram Protein için Amino Asit Profili    
Alanin 4,6g **
Arjinin 2,5g **
Aspartik Asit 11,6g **
Sistin 2,0g **
Glutamik Asit 19,6g **
Glisin 1,8g **
Histidin 1,5g **
İzolösin(BCAA) 6,1g **
Lösin (BCAA) 9,9g **
Lisin 8,6g **
Metiyonin 2,1g **
Fenilalanin 2,6g **
Prolin 6,3g **
Serin 4,2g **
Treonin 7,6g **
Triptofan 1,5g **
Tirozin 2,3g **
Valin(BCAA) 5,2g **
** Günlük değerler saptanamamıştır.

Multipower %100 Pure-Whey Protein 900 Gr Yorumları

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmadı.