Ürün sepete eklenmiştir.

Muscletech Nitrotech Performance 1816 GR

Muscletech Nitrotech Performance 1816 GR

MUSC4-6
Havale İndirimi (%5): 389 TL KDV Dahil

ÜCRETSİZ KARGO

Hediye Seçiniz:
410,00 TL

Muscletech Nitrotech Performance 1816 GR Bilgileri

Muscletech supplement sektörünün en eski ve köklü firmalarından birisidir. Firmanın distribütörü Sportika Export'tur. Muscletech' in dünya bazında 100 lerce distribütörü bulunmaktadır. Muscletech firması Joel Bran,Jon Zarate,Alex Babatunde gibi bir çok sporcuya sponsordur.Türkiye'ye ithal edilen Muscletech ürünleri kesinlikle domuz ve domuz katkı maddesi , GDO ve doping maddesi içermemektedir.

MUSCLETECH’İN geliştirmiş olduğu başarılı bir üründür.Çok kaliteli formda whey protein izolatı içermektedir.İçeriği ve özellikleri itibariyle sporcular için ideal bir protein tozudur.Bilinen protein tozlarının aksine içeriğindeki creatin ile kaslara ve sporcuların performansına olumlu etki eder.Her bir servis 30 gr protein içerir.Bu protein ;whey protein izolatı,ultra filtrelenmiş whey proteini ve hidrolize whey protein izolatı içerir.Kaliteli complex protein içeriğinin yanı sıra 2 gram karbonhidrat ve 1,5 gram yağ içerir.Servis başına 3 gr creatin monohydrate  içermesi,whey proteini ile mükemmel bir kombinasyon oluşturur buda piyasadaki protein tozlarına göre  daha fazla güç artışına sebep olur.Sporcular üzerinde yapılan testler normal whey protein kullanan sporculardaki 14 pound güç artışı(bench press) sağlarken MUSCLETECH NITRO PERFORMANCE protein tozunu kullanan sporcularda 34 pound ‘luk bir artış gözlemlemişlerdir.Sıradan protein tozlarına göre daha etkili olduğu gelişime yönelik yapılan testlerde de ortaya çıkmıştır.(Daha fazla bilgi için ürünün orijinal sitesini ziyaret edebilirsiniz)

Antrenman sonrası kullanım açısından da mükemmel bir üründür.3 önemli amino asit(Alanine,Glycine ve Taurine) içeriği antrenman sonrası ihtiyacınıza göre tasarlanmıştır.1 servis 2 gr Alanine,1 gr Glycine ve 1 gr Taurine içermektedir.

Muscletech Nitrotech Hardcore serisinin içeriğinin geliştirilmiş yeni hali Nitrotech Performance serisidir. Muscletech firması bu yeni seride oldukça zengin bir içeriğe yer vermiştir.

Hidrolize whey ve izole whey içeriği ile oldukça hızlı emilim hızına sahip olan Muscletech Nitrotech servis başına 30g protein içermektedir.

Servis başına 2g karbonhidrat ve 1,5g yağ gibi oldukça düşük değerleri ile de definasyon döneminde olan sporcular içinde uygundur.

Muscletech Nitrotech Performance Series'in genel özellikleri:

- Yeni geliştirilmiş ve güçlendirilmiş formül

- İzole ve Hidrolize protein içeriği

- Servis başına 30gram protein

- Düşük yağ ve karbonhidrat oranı

- 3000mg Kreatin Monohidrat içeriği

- 2000mg saf formda Alanin amino asiti (protein sentezi)

- 1000mg saf formda Taurin amino asiti

- 1000mg saf formda Glisin amino asiti

Muscletech Nitrotech Performance 1816 GR İçeriği

  % Günlük Değer**
Servis Sayısı : 41    
Servis Miktarı : 1 Ölçek (44 g)    
Enerji 140kcal **
Yağdan Gelen Enerji 15kcal **
Toplam Yağ 1,5gr 2%
Doymuş Yağ 1gr 5%
Trans Yağ 0gr **
Kolestrol 25mg 8%
Kalsiyum 100mg 10%
Toplam Karbonhidrat 2gr 1%
Lif 1gr 4%
Şeker 1gr **
Protein 30gr 60%
Kalsiyum 100mg 10%
Sodyum 150mg 6%
Super Amino Strength Matrix    
Kreatin Monohidrat 3gr **
Alanin 2gr **
Glisin 1gr **
Taurin 1gr **
ENZYPLEX ** **
Papain 50mg **
Amilaz 50mg **
** Günlük değerler saptanamamıştır.

Muscletech Nitrotech Performance 1816 GR Yorumları

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmadı.
Stok Kartı
Ürün Puan Ortalaması87.25
Etki
Tat
Fiyat
Karışma
Etkileşim