Ürün sepete eklenmiştir.

Mutant Kompleks Whey Protein 2270 Gr

Mutant Kompleks Whey Protein 2270 Gr

MUT3-6
Havale İndirimi (%5): 398 TL KDV Dahil

ÜCRETSİZ KARGO

Hediye Seçiniz:
419,00 TL

Mutant Kompleks Whey Protein 2270 Gr Bilgileri

Mutant Kompleks Whey Protein 2270 Gr Nedir?

Mutant Kompleks Whey Protein ürünü 5 Aşamalı protein kaynaklarından oluşan ve tamamı peynir altı suyundan elde edilmiş bir gıda takviyesidir. Bu ürünün 5 Aşamalı protein sindirimi sağlaması her aşamada daha çok proteinin kaslara daha yüksek oranlarda dağılmasını sağlamaktadır. Mutant Whey formülü olarak adlandırılan bu ürünün 5 aşamasını şu şekilde açıklayabiliriz:
  1. Mikro Filtreli Peynir Altı Suyu Konsantreleri: Peynir altı suyundaki standart proteinlerdir. Hızlı emilir, laktoz oranı düşüktür. Peynir altı suyu izolatından daha fazla immunoglobulin tutar daha fazla bağışıklık koruyucu özellik taşır.
  2. Soğuk İşlenmiş Peynir Altı Suyu Proteini İzolatı: Daha düşük karbonhidrat içeriği, daha hızlı emilim sağlamaktadır. Bu aşamada laktoz bulunmaz.
  3. ACTİNOS®(Hidrolize Peynir Altı Suyu Proteini Biyo-Aktif Peptit İzolatı) Hızlı emilen ve NOS'u (nitrik oksit sentaz) %950 kadar uyaran, kan akışını ve sentezi arttıran, kasları yeniden oluşturabilmek için daha fazla bcaa sunabilen peynir altı suyu izolesidir.
  4. Hidrolize Peynir Altı Suyu Proteini İzolatı: (Di, Tri ve Oligo Peptitleri, Beta-Laktoglobulin, Alfa-Laktalbümin, Serum Albümin ve İmmünoglobulinleri içeren ''Platinium Standard'' formülü sayesinde izole proteinden daha hızlı emilim sağlayabilmektedir.
  5. Dispersiyon Kontrollü Kompleks: Her kas proteini reseptör bölgesi için proteini tamamen emmesi için ek süre sağlayarak amino asit alımını iyileştirmeye yardımcı olan dört tam gıda lifi kompleksini içermektedir. Kasların daha proteini kullanmasını tetikler. 

Mutant Whey'in her ölçeği 37 gram olup 22 gram protein içermektedir. 22 gram proteinde 5 gram BCAA ihtiva etmektedir. Lezzetli aromalarıyla sizlere sunulan bu ürün 61 servistir.

Ürünün Menşei Kanada'dır.

Mutant Kompleks Whey Protein 2270 Gr'nin öne çıkan yönleri

- 5 Aşamalı protein formülü

- Kompleks içerik

- Hammadde kalitesi

- Zengin amino asit profili

Mutant Kompleks Whey Protein 2270 Gr İçeriği

 

% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 1 Ölçek (37 Gram)    
Servis Sayısı: 61    
Enerji 140kcal **
Protein 22gr **
Yağ 2,5gr **
Doymuş Yağ 1,5gr **
Karbonhidrat 8gr **
Şeker 3gr **
Lif 1gr **
Kalsiyum 160mg **
Demir 0,6mg **
Potasyum 180mg **
**Günlük Değerler Saptanamamıştır.

Mutant Kompleks Whey Protein 2270 Gr Yorumları

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmadı.
Stok Kartı
Ürün Puan Ortalaması92.75
Etki
Tat
Fiyat
Karışma
Etkileşim