Ürün sepete eklenmiştir.

Cold Iron GH-UP 20 Ampul

Cold Iron GH-UP 20 Ampul

COLD5
Havale İndirimi (%5): 160 TL KDV Dahil

ÜCRETSİZ KARGO

Hediye Seçiniz:
Ürün Adeti
169,00 TL

Cold Iron GH-UP 20 Ampul Bilgileri

L Arginine  / 2100 mg :  Bitkisel kaynaklı – Vegan tüketime uygun / fermente amino asittir (içeriklerimizde ki tüm amino asitler) , biyolojik değeri yüksek esansiyel amino asit. Egzersiz kapasitesine, bağışıklığın güçlenmesine, enfeksiyonların önlenmesine ve iyileşmesini hızlandırmaya, kalp sağlığına faydalıdır.    

      Kan damarlarında  nitrik  okside dönüşür ve  damarların genişlemesine, kan akışı sirkülasyonuna yardımcı olur. Erektil fonksiyon bozuklukların ve kısırlığın tedavisinde kullanılır.   

       Büyüme ve  enerji üretimi için hücrelere glikoz verilmesini sağlar. Bu sayede fiziksel performansı, dayanaklılığı ve gücü arttırır.

 L Ornithine /  900 mg :  L Arginine ile berber kullanıldığında; insan büyüme hormonu, kas dokusunda artışına ve bağışıklık sistemi  desteğinde önemli bir rol oynar.

 L Lysine  / 900 mg :  Vücudun kalsiyumu emmesine, kalojen doku oluşturmasına, karnitin üretimine yardımcı olur.

 L Theanine  / 300 mg :  Yeterli dinleme ile rahatlama sağlanmasına yardımcı olurken uykunun kalitesini arttırır. Stres azaltıcı özelliğe sahip olduğundan, tümör hücrelerinin büyümesine engellemeye yardımcı olur.

    Bağışıklık sisteminin düzgün bir şekilde çalışmasına destek verir ve  güçlendirerek vücudun bakteriler ve virüslerden kurtulmasında görev alır.

                                                      TEMEL FAYDALARI;                                

  •          Serotonin, dopamin ve GABA gibi önemli kimyasalların artışına neden olur,
  •          Bağışıklık sistemini güçlenmesine katkıda bulunur,
  •          Stres ve anksiyete ile savaşır,
  •          Uykuyu düzenler ve rahatlık sağlar,
  •          Konsantrasyonu arttırı.

Hamilelerin ve emzirme dönemlerine kullanılması önerilmez.

 MACA / 200 mg :  Genel olarak dayanıklılık ve enerji artı için kullanılmaktadır. Aşırı yorgunluk, bitkinlik ve halsizlik hissine karşı enerji seviyesini yükseltmeye yardımcı olur. Fiziksel ve zihinsel dinginlik hissi verir.

      Dayanıklılığı ve atletik performansı arttırıcı etkisi vardır. Strese karşı fiziksel ve zihinsel olarak adaptasyon sağlanmasına yardımcı olan bir adaptojendir. Hem erkek hem de kadınlarda libido, cinsel istek  ve arzuyu arttırıcı etkisi vardır.  Kadınlarda menopoz semptomlarına karşı yardımcı olur.  Erkeklerde cinsel iktidarsızlık ve sertleşme problemlerine yardımcı olabilir. Her iki cinste de doğal hormon   dengeleyici etkisi vardır. Prostata iyi geldiği ve prostatı küçülttüğü tespit edilmiştir.

 Calsium Sitrate /  150 mg : Sağlıklı yaşam için gerekli olan en önemli minerallerdendir. Normal enerji oluşum metabolizmasına, kas fonksiyonlarına, sindirim enzimlerinin normal fonksiyonlarına katkıda bulunur.    

Cold Iron GH-UP 20 Ampul İçeriği

Cold Iron GH-UP 20 Ampul Yorumları

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmadı.
Stok Kartı
Ürün Puan Ortalaması92.5
Etki
Tat
Fiyat
Karışma
Etkileşim