Ürün sepete eklenmiştir.

Olimp Whey Complex Dragon Beyaz Çikolata Ahududu 2270 Gr

Olimp Whey Complex Dragon Beyaz Çikolata Ahududu 2270 Gr

Dragon-19
Havale İndirimi (%5): 901 TL KDV Dahil

ÜCRETSİZ KARGO

Hediye Seçiniz:
949,00 TL

Olimp Whey Complex Dragon Beyaz Çikolata Ahududu 2270 Gr Bilgileri

Dragon Ball Z sürümünden Whey Protein Kompleksi% 100 nedir?
Gerçek bir Dragon Ball hayranı mısınız? Zor bir rakip misiniz? Sıkı antrenman yapıyor musun? Kaslarınızın gerçek desteğe ihtiyacı var mı? Tüm bu sorulara "evet" yanıtı verdiyseniz, sınırlı "Dragon Ball Z" Delux Edition ürününden Whey Protein Kompleksini% 100 göz ardı edemezsiniz! Sadece bu ürüne sahip olmalısın!

Olimp Sport Nutrition markalı protein takviyesi, bir numaralı ürün olduğu ortaya çıkan “Dragon Ball Z” sınırlı sürümünün halefidir. Japon kült anime hayranları tarafından aranan lider bir Olimp takviyesi, yağsız kas kütlesi oluşturmanıza yardımcı olacak yüksek kaliteli proteinlerin ve zengin amino asitlerin belirli bir bölümünü sağlar.

Peynir Altı Suyu Protein Kompleksi Delux Edition versiyonunda% 100 yeni, sansasyonel vanilyalı dondurma aromasına sahip bir başka protein kutusu! Tadı ve spesifik özelliklerine ek olarak, ana karakterin, süper Saiyajin - Goku'nun, dünyadaki en güçlü savaşçı figürüne sahip özel ambalajı ile ayırt edilir. Onun gibi ol! Dragon Ball Z sınırlı sayıda protein takviyesi ile güçlü kaslar oluşturun!

Peynir altı suyu proteini kompleksi% 100 Dragon Ball Z - malzemeler
Adından da anlaşılacağı gibi, Whey Protein Kompleksi% 100, konsantre ve peynir altı suyu izolatından türetilen iki protein fraksiyonunun karmaşık bir karışımıdır. Bu şekilde, Olimp Laboratuarları uzmanları, yenilikçi teknolojiyi kullanan ve kendi, kapsamlı bilgilerine dayanan, sadece profesyonel sporcular için değil, aynı zamanda vücutlarının tanımı üzerinde çalışmaya yeni başlayan amatörler ve yeni başlayanlar için bir besin takviyesi geliştirdiler.

Dragon Ball Z sınırlı sayıda protein takviyesi, yüksek kaliteli, saf bir hammadde dahil olmak üzere ağır metal testli bileşenlerin kullanımı ile üretilmiştir. Whey Protein Kompleksinde bulunan peynir altı suyu izolatı ve konsantresi% 100 farklı sindirim ve emilim kinetiği gösterirken, enerjinin serbest bırakılması ve kanın amino asitlerle doyması zamanla yayılır. Lezzetli porsiyonların her birinde spesifik bir protein dozu, ana kas yapı malzemesi, yani protein için talebi en uygun şekilde karşılamanızı sağlar.

Olimp Sport Nutrition protein takviyesi başka neler içeriyor? Her porsiyon (35g) sadece 134 zengin kaloridir! Dahası, her porsiyon ayrıca şüphesiz yağsız kas kütlesi oluşturmayı kolaylaştıran 1.4 g şeker (porsiyon başına) ve 1.5 g yağ (porsiyon başına) içerir. Peynir Altı Suyu Protein Kompleksi% 100 aynı zamanda günlük diyetlerini yüksek kaliteli proteinlerle takviye ederken vücut yağını azaltırken diyet yapanlar için bir nod.

Peynir altı suyu proteini kompleksi% 100 “Dragon Ball Z” - özellikler
Protein kaslarınız için temel bir yapı taşıdır. Kas büyümesine ve bakımına katkıda bulunur. Bu nedenle proteinler herkesin diyetinde, özellikle egzersiz yapan, kaslı, atletik bir siluet üzerinde çalışanlar için gereklidir.

Sınırlı Dragon Ball Z sürümünden bir porsiyon (35g) Whey Protein Complex% 100, zengin bir amino asit profiline sahip 26g kadar yüksek kaliteli protein tedarik etmenizi sağlar. Proteinler amino asitlerden yapıldığı için bu çok önemlidir.

Lezzetli bir vanilyalı dondurma aromasına sahip mükemmel çözünür bir toz formundaki preparat, bir WPI (Whey Protein İzolatı) ve WPC (Whey Protein Konsantresi) karışımına dayanır. Bu ne demek? Hızlı emilim sayesinde, WPI, kaslarınıza hızlı bir şekilde egzersiz sonrası zengin proteinler ve amino asitler sağlamanıza izin verecektir. Öte yandan, WPC daha yavaş emilir, bu da gerçek zamanlı olarak herhangi bir kaybı telafi etmeyi kolaylaştıracağı anlamına gelir. Bu, her zaman hayalini kurduğunuz bir siluet oluşturmak için mükemmel koşullar sağlar!

Peynir altı suyu protein kompleksi% 100 yeni lezzet
Japon Dragon Ball Z anime müşterilerinin ve hayranlarının beklentilerini karşılamak için, Whey Protein Complex% 100 bileşenleri üzerinde çalışan uzmanlar, lezzetine çok dikkat çekti. Bu kez, bir protein sallamak hazırladıktan sonra, dayanamayacağınız lezzetli vanilyalı dondurmanın tadına bakacaksınız! Bu sansasyonel lezzet, Olimp Sport Nutrition takviyesini dengeli diyetinize mükemmel bir katkı olarak kullanmanıza izin verecektir, bu da günlük menünüzü kesinlikle çeşitlendirecektir. Yani, hiçbir şey lezzetli bir proteinli cheesecake veya ferahlatıcı, lezzetli bir proteinli dondurma oluşturmanızı engellemez. Kaslarınıza zengin proteinlerin belirli bir bölümünü sağlamak için Dragon Ball Z Delux Edition protein takviyesini birleştirmek size kalmış!

Peynir altı suyu proteini kompleksi% 100 nasıl kullanılır?
Olimp Sport Nutrition protein takviyesi, dengeli bir diyet için mükemmel bir ektir. Günde 1 ila 3 porsiyon alınması tavsiye edilir. Her porsiyonu yakl. 150ml su ve hazırlandıktan hemen sonra tüketin. İdeal olarak, bu ek sabah uyandıktan sonra, yemekler arasında, bir egzersizden sonra veya yatmadan önce alınmalıdır.

Olimp Whey Complex Dragon Beyaz Çikolata Ahududu 2270 Gr İçeriği

Olimp Whey Complex Dragon Beyaz Çikolata Ahududu 2270 Gr Yorumları

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmadı.
Stok Kartı
Ürün Puan Ortalaması94.5
Etki
Tat
Fiyat
Karışma
Etkileşim