Ürün sepete eklenmiştir.

Optimum Gold Standard Whey Protein 2273 Gr

Optimum Gold Standard Whey Protein 2273 Gr

0PT 06-6
Havale İndirimi (%5): 4.317 TL KDV Dahil

ÜCRETSİZ KARGO

Hediye Seçiniz:
Ürün Adeti
4.545,00 TL

Optimum Gold Standard Whey Protein 2273 Gr Bilgileri

 

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr nedir?

Optimum Gold Whey hem Amerika hem de Avrupa'da kendinden söz ettirmiş protein tozlarından biridir.Türkiye pazarına girdiği dönemden beri oldukça rağbet gören, hızlı sindirilmesi ve zengin amino asit içeriği ile sporcuların çok tercih ettiği bir ürün olmayı başaran Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu kaliteli formda izole whey proteini içermektedir. WPI olarak adlandırılan bu kaliteli formdaki izole protein ile birlikte konsantre whey proteini (WPA) içeren Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu kaliteli içeriğini servis başı 24 gr protein ile bizlere sunmaktadır. Antrenman öncesi ve sonrası kullanımı yaygındır, normal öğünlere takviye niteliğinde de kullanılabilir. İçeriğinde bulunan hydrowhey sayesinde emilim kalitesi artırılmıştır, en pahalı whey türlerinden biridir. Gold Standard Whey protein tozu bir çok aroma seçeneğini de bizlere sunmaktadır. 

 

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Kullanımı

Optimum Gold Standard Whey kullananlar ya da kullanacak olanların kullanım şeklinde çok iyi dikkat etmesi gerekmektedir. Vücudun ihtiyaç duyduğu anda ürünü kullanmanız ve aksatma yapmadan düzenli bir şekilde Optimum Gold Standard Whey almanız gerekmektedir. Başlangıç, orta ve ileri seviyeye göre Optimum Gold Standard Whey kullanım talimatları bulunmaktadır. Özellikle ileri düzeyde olan kişiler sabah uyandıktan sonra, antrenman öncesi ve antrenman sonrasında Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu alabilir. Her kullanımda 300 mL su içerisine 1 ölçek Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu eklemeniz yeterlidir. Optimum Nutrition firması topaklanmayı önleyen kimyasal bileşenleri kullanmayı tercih etmediği için zamanla topaklanma durumu olabilir. Bu tür durumlarda ürün için herhangi bir sorun olmadığı gibi aynı ölçek ile su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu İçeriği ve Özellikleri

Temel bileşim maddesi whey protein izolatıdır(WPI). İzole whey'in yanı sıra konsantre whey proteini ve whey protein mikro parçacıkları içermektedir. Servis başı 24 gram protein içeren bu üründe 5,5 gram BCAA ve 4 gram Glutamin ihtiva etmektedir. Alacağınız 2273 gramlık bir Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu'nu ortalama 74 defa kullanabilirsiniz.

Topaklanmayı önleyici herhangi bir içeriğe sahip olmadığından dolayı üründe topaklanma gözlemlenebilir ancak bu sorun teşkil etmemektedir. Karıştırıcı içerisinde kolay bir şekilde karışmaktadır.

NOT

Ürün servis sayıları ürün aromasına göre aşağıda belirtilmiş olduğu şekli ile değişiklik göstermektedir.

 • Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Çilek Aroması : 75 Servis
 • Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Muz Aroması : 73 Servis 
 • Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Vanilya Aroması : 73 Servis
 • Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Çikolata Yer Fıstığı Aroması : 68 Servis
 • Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Karamel Aroması : 71 Servis
 • Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Kurabiye Aroması : 74 Servis
 • Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Duble Çikolata Aroması : 73 Servis 
 • Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Rock Road Aroması : 74 Servis
 • Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Beyaz Çiko&Ahududu : 73 Servis
   

Optimum Gold Standard Whey Protein 2273 Gr İçeriği


 

Optimum Gold Standard Whey Protein 2273 Gr Yorumları

hızlı destek !!!
Mayıs indiriminden yararlanamadım fakat hızlı bir destek ile indirim tutarında ürün alabildim. Destekleriniz için teşekekkür ederim
Tuğberk Demir
22/05/2019