Ürün sepete eklenmiştir.

Optimum Gold Standard Whey Protein 908 gr

Optimum Gold Standard Whey Protein 908 gr

0PT 06-9-16
Havale İndirimi (%5): 664 TL KDV Dahil

ÜCRETSİZ KARGO

Hediye Seçiniz:
Ürün Adeti
699,00 TL

Optimum Gold Standard Whey Protein 908 gr Bilgileri

Optimum Gold Whey Amerika'da kendinden söz ettirmiş protein tozlarından biridir ve Türkiye pazarına girdiği dönemden beri oldukça rağbet görmüştür. Hızlı sindirilmesi ve zengin amino asit içeriği ile sporcuların çok tercih ettiği bir ürün olmayı başarmıştır.Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu kaliteli formda izole whey proteini içermektedir. WPI olarak adlandırılan bu kaliteli formdaki izole protein ile birlikte konsantre whey proteini (WPA) içeren Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu kaliteli içeriğini servis başı 24 gr protein ile size sunmaktadır. Kolayca karışabilmektedir. Antrenman öncesi ve sonrası kullanımı yaygındır, normal öğünlere takviye niteliğinde de kullanılabilir. İçeriğinde bulunan hydrowhey sayesinde emilim kalitesi arttırılmıştır, en pahalı whey türlerinden biridir.

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Kullanımı

Optimum Gold Standard Whey kullananlar ya da kullanacak olanların kullanım şeklinde çok iyi dikkat etmesi gerekmektedir. Vücudun ihtiyaç duyduğu anda ürünü kullanmanız ve aksatma yapmadan düzenli bir şekilde Optimum Gold Standard Whey almanız gerekmektedir. Başlangıç, orta ve ileri seviyeye göre Optimum Gold Standard Whey kullanım talimatları bulunmaktadır. Özellikler ileri düzeyde olan kişiler, antrenman öncesi ve sonrasında Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu alabilir. Her kullanımınızda 300 ml. su içerisine 1 ölçek Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu eklemeniz yeterlidir. İyi bir şekilde karıştırmanız gerekir. Toz halinde bulunduğu için zaman içerisinde protein tozunda topaklanmalar olabilmektedir. Bu tür durumlarda ürün için herhangi bir sorun olmadığı gibi aynı ölçek ile su içerisine katarak tüketebilirsiniz.  Shaker olan kişiler, Optimum Gold Standard Whey Protein Tozunu shaker içinde kolayca hazırlayabilir. Eğer shaker bulunmuyorsa, Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu siparişinizde hediyeler arasından shakerı seçerek, siz de shakera sahip olabilirsiniz. Suya katılarak içildiği için aroma ve kolay kullanım sağlanması amacıyla Gold Standard Whey Protein Tozu çilek aromalı olarak üretilmiştir. Aroma sayesinde hoş bir tada sahip olan Gold Standard Whey Protein Tozunu kolayca tüketebilirsiniz. 

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu İçeriği ve Özellikleri

Temel bileşim maddesi whey protein izolatıdır.(WPI). İzole whey’in yanı sıra konsantre whey proteini de içermektedir. Whey Protein mikroparçakları içermektedir. Servis başı 24 gr protein içermektedir. 5,5 gr BCAA. 4 gr Glutamin.  Alacağınız 2273 gramlık bir Optimum Gold Standard Whey Protein Tozunu ortalama 74 defa kullanabilirsiniz. Her gün spor yapan biri için bile bir kere alınan Gold Standard Whey Protein Tozu yaklaşık 1 ay yetecektir.

Topaklanmayı önleyici herhangi bir içeriğe sahip olmadığından dolayı üründe topaklanma gözlemlenebilir ancak bu sorun teşkil etmemektedir.Karıştırıcı içerisinde kolay  bir şekilde karışmaktadır.

 

Optimum Gold Standard Whey Protein 908 gr İçeriği

 

  % Günlük Değer**
Servis Miktarı : 1 Ölçek (30.4 Gram)    
Servis Sayısı: 30    
Enerji 113kcal **
Protein 23,9gr **
Toplam Yağ 1,1gr **
Doymuş Yağ 0,7gr **
Sodyum 0,074gr **
Toplam Karbonhidrat 1,8gr **
Şeker 1,2gr **
Lif 0,6mg **
Triptofan 405mg **
Valin(BCAA) 1422mg **
Trionin 1654mg **
İsolösin (BCAA) 1573mg **
Lösin(BCAA) 2531mg **
Lisin 2233mg **
Fenilalanin 748mg **
Metiyonin 492mg **
Arjinin 505mg **
Sistin 494mg **
Tirozin 703mg **
Histidin 1509mg **
Prolin 423mg **
Glutamin 4082mg **
Aspartik Asit 2509mg **
Serin 1126mg **
Glisin 412mg **
Alanin 1180mg **
** Günlük değerler saptanamamıştır.

Optimum Gold Standard Whey Protein 908 gr Yorumları

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmadı.
Stok Kartı
Ürün Puan Ortalaması93.25
Etki
Tat
Fiyat
Karışma
Etkileşim